Wynagrodzenie petsittera

Petsitter to osoba zajmująca się psami i kotami, a czasem i także mniejszymi zwierzętami pod nieobecność ich właścicieli. Sprawowanie takiej opieki jest niezwykle trudne i czasochłonne oraz wymaga specjalnej wiedzy, dlatego warto odpowiedzieć sobie na pytanie ile zarabia petsitter?

Stawki za opiekę nad zwierzęciem

Stawki  za świadczone usługi  w bardzo dużej mierze są uzależnione od miasta, w którym osoba jest zlokalizowana. Załóżmy zatem, że opieka ogranicza się do tylko i wyłącznie wyprowadzania psa na spacer i ewentualnie zabiegów pielęgnacyjnych czy wizyty u weterynarza.

Wygląda to następująco:

  • Wyprowadzenie psa czy wizyta w domu kota i innych zwierząt oscyluje w granicach pięćdziesięciu złotych, w dni świąteczne i weekendy cena może wzrosnąć.
  • Wizyta u groomera czy weterynarza jest uzależniona od cennika usług tychże osób, należy natomiast dodać stawkę kilometrową za transport zwierzęcia, która średnio wynosi do dwóch złotych za pokonany kilometr.
  • Jeśli zabiegi pielęgnacyjne, w tym strzyżenie są wykonywane również przez osobę opiekującą się ceny mogą wahać się w okolicach sześćdziesięciu złotych za godzinę zabiegu.

Stawki mogą zaczynać się od 5 złotych za godzinę, kończyć tak naprawdę nawet na 100 złotych za godzinę lub więcej. Wszystko zależy od osoby, umiejętności, certyfikatów czy też psów i ich właścicieli. Innego dbania mogą bowiem oczekiwać osoby, które posiadają psy utytułowane z osiągnięciami. Pod uwagę bierze się zatem szereg czynników.


Warning: Illegal string offset 'share_counts' in /home/klient.dhosting.pl/grafpa/petsitter-krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-social-buttons/simple-social-buttons.php on line 477