Wizyta u doradcy podatkowego w rynku podgórskim w Krakowie

Czy już wam mówiłam, jak bardzo uwielbiam swoją pracę? Ach – na pewno i to nie raz! Mówię o tym znów, bowiem ma to związek z moim dzisiejszym wpisem i to w podwójny sposób. Po pierwsze, kocham moją pracę tak bardzo, że planuję w przyszłości otworzyć swoją własną działalność związaną z pracą dla petsitterki. Po drugie, moja praca jest tak kapitalna, że dzięki niej nawiązuje sporo znajomości i zdobywam sporo wiedzy. Tak było i tym razem, gdy zostałam przydzielona do opieki nad psem Pana Adama (przekochany zwierzak!). Pan Adam prowadzi rachunkowość, mieszka i pracuje jako doradca podatkowy na krakowskim Podgórzu i cieszy się życiem. Postanowiłam zatem co nieco wypytać, z racji moich planów co do prowadzenia przyszłej działalności.

Pan Adam okazał się bardzo życzliwym i pomocnym człowiekiem – z chęcią udzielił mi odpowiedzi na wszelkie pytania, rozwiał wszelkie moje wątpliwości. To dzięki Panu Adamowi właśnie uświadomiłam sobie, że to całe prowadzenie firmy nie jest takie proste, jak mi się wydawało – ale z drugiej strony też pokazało, że z solidną firmą rachunkową można mieć naprawdę spokojną głowę i co najważniejsze – nie bać się fiskusa.

Trafiłam jeszcze lepiej z tego powodu tego, że firma Pana Adama to specjaliści jeśli chodzi o rozwój własnego biznesu, a że profesjonalna pomoc doradcy podatkowego drogą nie chodzi, postanowiłam wynieść z naszych pogawędek jak najwięcej. Teraz już wiem, że taka profesjonalna porada to absolutna konieczność, jeśli faktycznie firma ma odnieść sukces. Dzięki temu możliwe jest obniżenie opłat i uniknięcie kosztownych błędów w trakcie prowadzonej działalności gospodarczej, o czym mogłoby się naprawdę nie mieć pojęcia w przypadku prowadzenia księgowości na własną rękę. Tym bardziej, że prawo podatkowe naprawdę zmienia się strasznie często – o co nie trzeba się martwić korzystając z pomocy profesjonalnego doradcy właśnie.

Kilka rozmów z Panem Adamem i już wiem że jest to człowiek podchodzący do realizowanej pracy kompleksowo, rzetelnie, terminowo i zgodnie z obowiązującymi przepisami, co bardzo pomaga w osiągnięcie wyznaczonych sobie celów biznesowych. Zatem jak już wiecie potencjalnego architekta dla mojego przyszłego domu już mam… Zanim jednak będzie mnie stać na jego wybudowanie z przyjemnością sięgnę po pomoc skorzystam z jego usług księgowych doradcy podatkowego w Krakowie, dzięki któremu już widzę że mam o wiele większe szanse na powodzenie mojego pomysłu na własny biznes.

Zapisz