Swoje wakacje organizuje z Agama Sport

Jak tam – macie już zaplanowany urlop? Ja tak – już wkrótce:). Długo myślałam nad tym, gdzie wybrać się w tym roku – ale… skończyło się na tym, iż kolejny raz postawię na ofertę AGAMA. To firma zajmująca się organizacją obozów i półkolonii w Krakowie dla całych rodzin! W zeszłym roku podchodziłam trochę sceptycznie do tego pomysłu mojej mamy, by zabrać się tam z całą rodziną (no bo przecież na kolonie jeżdżą tylko maluchy), ale całe szczęście dałam się namówić i nie żałuje. Poniżej, pokrótce nieco wam przybliżę co z tego wynikło i kto wie, być może w tym roku z kimś z Was będę miała szansę spotkać się na jednym z tych obozów?

Przede wszystkim polecam te obozy dla rodzin z dziećmi, bo w istocie pozwalają one najmłodszym uczestnikom solidnie rozwinąć wiele cech i umiejętności. Na pewno warto wymienić oczywistą samodzielność czy zaradność, ale oprócz tego uczymy się współpracy, komunikatywności. To fantastyczne miejsce na budowanie bliskich relacji z bliskimi, ale też nowo poznanymi osobami.

Dlaczego właśnie AGAMA?

Od początku podobało mi się to, iż obozy przez nich organizowane mają iście sportowy charakter, a jak wiadomo – kocham aktywność. Całość prowadzą z pasją i zaangażowaniem – o przebieg obozu cały czas dbają wyspecjalizowani fachowcy w tym temacie. Właściwie na obozie z Agama każdy jeden dzień – to dzień pełen przygód, są tam liczne zabawy i niespodzianki. Dla młodych, dla starczych, dla każdego. Rodzice mogą spokojnie odpocząć, bo nad bezpieczeństwem ich pociech czuwa wykwalifikowana kadra.

W tym roku wybieram się na organizowany przez Agamę obóz przygodowo survivalowy. Będą Żagle, będzie jezioro i jestem przekonana iż będzie fantastycznie. Tym bardziej, że cena naprawdę nie jest wygórowana, a program, trasa i detale naprawdę obiecujące. Zatem, jeśli ktoś z was nie ma jeszcze pomysłu na fajne spędzenie urlopu – to mam nadzieję, ze trochę pomogłam. Co jak co, ale wczasy zorganizowane  przez Agamę to naprawdę bardzo fajny wybór. Polecam każdemu spragnionemu przygód, bez względu na wiek!