Perfumy damskie to świetna zabawa

Uwielbiam bawić się zapachami, dlatego bycie testerką perfum jest dla mnie ogromną przyjemnością. Codziennie być otoczoną tak przepięknymi bukietami zapachów – to dopiero coś! W związki z tym, iż zajmuje się tym już od jakiegoś czasu – w dzisiejszym wpisie postanowiłam podzielić się z wami kilkoma moim zdaniem najlepszymi perfumami damskimi, z którymi miałam do tej pory do czynienia.

 Allure Chanel

Allure ChanelTym zapachem nie można się znudzić! Moim zdaniem pasuje zarówno do młodych kobiet takich jak ja, jak i do kobiety w średnim wieku, ponieważ jest to elegancka, nie za ciężka lub zbyt kwiatowa kompozycja zapachów. To naprawdę wyjątkowe perfumy, dlatego też iż nie przypominają mi żadnych innych perfum, które znam (a jak wiecie znam ich sporo). Uwielbiam w nich cytrynę i wanilię.

 Rush Gucci

To moje drugie ulubione perfumy z tych testowanych. Im dłużej je czuję, tym bardziej wzrasta moja sympatia do nich. Trudno jest tutaj poszczególne nuty zapachowe, wszystkie one tak doskonale się ze sobą komponują, że ten wyjątkowy i dziwny równocześnie zapach tworzy jedną harmonijną całość, której nie da się opisać w kilku słowach. Moim zdaniem to bardzo seksowny bukiet zapachowy. Prowokacyjny i dziwny, uwielbiam to.

 Euphoria Calvin Klein

Calvin Klein- EuphoriaEuphoria jest pięknym i silnym zapachem. To wyjątkowo słodko-gorzkie połączenie. Ten zapach jest tak intrygujący, jak gorący, letni romans. Mocny, seksowny, pikantny, tajemniczy i rzeczywiście – euforyczny. Moim zdaniem jest to zapach dla prawdziwych kobiet, a nie dla młodych dziewcząt. Idealnie pasuje do wysokich obcasów i czerwonej szminki. Z moich ulubionych zapachów ten najbardziej wpisuje się w wieczorne wyjścia. Dobry do użycia zarówno w czasie gorącego lata jak zimnej zimy, zawsze pachnie wyjątkowo dobrze.

 

Oczywiście to tylko trzy z plejady perfum, które miałam przyjemność wypróbować. Tak naprawdę jest dużo więcej tych godnych uwagi, ale wiadomo – jeśli chodzi o zapachy to tak jak z ubraniami każdy lubi coś innego, każda musi sama popróbować różnych rozwiązań, aby znaleźć coś idealnego dla siebie.