Moja wizyta w sklepie narciarskim

Narty- aktywny sposób na spędzanie wolnego czasu

Narty to jeden z moich ulubionych sportów i sposobów na zimową nudę. Sezon powoli wchodzi na salony, a ja powoli wchodzę w wir poszukiwań elementów wyposażenia narciarskiego, które potrzebuje odświeżyć.Przede wszystkim potrzebuje nowych gogli oraz kijków. Nie wykluczam też kilku nowych ciuszków na stok, bo jak wiadomo – każdy chce wyglądać modnie i czuć się wygodnie. Mam to szczęście, że nie muszę jeździć po sklepach sportowych i centrach handlowych tracąc czas na poszukiwanie ekwipunku. Nie muszę też ślepo ufać sklepom internetowym, bowiem mój znajomy Piotrek pracuje w sklepie narciarskim contingent. Zatem obieram kierunek Warszawa na Wilanów!

Oczywiście nie chodzi tylko o to, że akurat w tym warszawskim sklepie narciarskim pracuje mój kumpel, bowiem gdyby ceny były niebotyczne albo asortyment słaby więzi koleżeńskie nic by tu nie pomogły. Robiłam tam już wcześniej zakupy i wiem, że tam mogę dostać sprzęt narciarski, który spełnia oczekiwania. Z racji tego, że dzielę się z Wami dobrymi miejscami i rozwiązaniami dzisiaj na blogu kilka zdań na temat asortymentu sklepu contingent – kto wie, być może i wy skorzystacie?

Jest to ważne, bowiem jak wiadomo profesjonalnie dobrany sprzęt narciarski to nie tylko maksimum przyjemności z jazdy, ale też podstawa bezpieczeństwa. W contingent mam pewność takiego sprzętu, bowiem ich oferta została specjalnie wyselekcjonowana z myślą o nabywcach, którzy nie uznają kompromisu względem jakości. Już z własnego doświadczenia wiem, że można tam znaleźć sprzęt zapewniający maksymalną frajdę i niebywałą wygodę w trakcie jazdy – bez względu na to, w jakich warunkach się odbywa. Nic dziwnego, bowiem ten sklep narciarski w Warszawie to autoryzowany punkt sprzedaży liderów w branży: VÖLKL, MARKER, DALBELLO. To nie koniec – nie brakuje tam markowych perełek takich jak Kjus, Völkl, Odlo, Reusch czy Viking.

Duży asortyment podstawą dobrego sklepu

Co dokładnie na półkach sklepu? Raj dla fanów zimowych sportów! Od wysokiej klasy nart rzecz jasna, przez niezawodne i równocześnie modne gogle, aż po mega komfortową odzież. Nie brakuje oczywiście kasków, plecaków, toreb czy pokrowców. Słowem są wszelkie narzędzia i akcesoria, których narciarz bez względu na wiek czy poziom zaawansowania może potrzebować na stoku i w drodze na stok, dla wygodnego transportowania sprzętu. Dlatego właśnie w imieniu mojego kolegi Piotra serdecznie was zapraszam do odwiedzenia sklepu, a dla tych którym Warszawa jest nie po drodze mam dobrą wiadomość: contingent ma też swój sklep online. Z mojej strony również zachęcam – kto wie, może spotkamy się między półkami?