Moja praca w drukarni etykiet

Jest takie powiedzenie, że żadna praca nie hańbi. Przyświecało mi ono gdy zaczęłam jakiś czas temu szukać pomysłu na pracę dorywczą i wertując oferty nie widziałam nic ciekawego. Już myślałam, że będę zmuszona chodzić z ulotkami, gdy nagle przed moimi oczami ukazał się wolny etat w lokalnej drukarni etykiet Grafpress. Bomba – pomyślałam, mogę spróbować!

Początek pracy w drukarni

To było ryzykowne, bowiem jak wiadomo wraz ze wzrostem i powstaniem Internetu i milionów komputerów i laptopów i podłączonych do nich drukarek domowych wydawać by się mogło, że przemysł drukarski, jest na drodze do zapomnienia. Jak się okazało to w rzeczywistości nic nie może być dalsze od prawdy! Drukowanie jest wszędzie. Rzeczywiście, bez przemysłu poligraficznego życie chyba byłoby niemożliwe.

Wiadomo, że branża poligraficzna się zmieniła i ma inny charakter niż niegdyś, ale chyba to tylko i wyłącznie na plus. Już po tygodniu pracy w drukarni wiedzę, że taka zwyczajna fucha ma perspektywy zawodowe dla tych, którzy chcą się sprawdzić. Drukarnia jest potrzebna dla każdej innej branży – dlatego praca ta jest tak zajmująca i nigdy nie jest nudna. Wielkie maszyny działające w drukarni są tam włączone prawie cały dzień i każdego dnia – dlatego nie ma mowy, by to mogło się skończyć. Tak naprawdę to tylko czasami jest w drukarni, w której pracuje tylko kilka minut ciszy, ma to miejsce gdy drukarka zakończy drukowanie jednej puli etykiet. Muszę wprowadzić dane do kolejnego zlecenia i znów zaczyna się ten przyjemny hałas wszechobecnego drukowania.

Przemysł poligraficzny

Dlatego warto wejść do przemysłu poligraficznego. Dobrze jest załapać się tam jeśli jest się za pan brat z tematem, jakim jest projektowanie graficzne. Ja mam w planach spojrzeć na multimedialne kursy w ramach programu nauczania, bo kto wie – być może dorywcza praca przyniesie mi jeszcze ciekawsze perspektywy? Nowoczesny przemysł drukarski jest fascynujący a samo wykończenie wydruku etykiet jest tylko częścią tej branży, która obejmuje wszystko to, co można zrobić, aby wytworzyć gotowy produkt z tuszem na wierzchu.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz


Warning: Illegal string offset 'share_counts' in /home/klient.dhosting.pl/grafpa/petsitter-krakow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-social-buttons/simple-social-buttons.php on line 477