Melanotan II – innowacyjny sposób na opalanie

Równomierna i długotrwała opalenizna to letnie marzenie, każdego z nas. Ładnie opalona skóra wygląd zdrowo i sprawia, że sylwetka prezentuje się zgrabniej, a tym samym czujemy się atrakcyjniej. Sposobów na zyskanie opalenizny jest co najmniej kilka, jednak nie wszystkie są dla nas zdrowe, niektóre też niosą ryzyko niepożądanych efektów w postaci smug i plam, czy nawet poparzeń. Z pomocą jednak przychodzi Melanotan II – innowacyjny sposób na opalenie! To bezpieczny i bardzo skuteczny produkt, który może stosować każdy.

Innowacyjne opalanie z Melanotanem II – jak to działa?

Melanotan II jest syntetycznym analogiem melanotropiny, czyli hormonu pobudzającego wydzielanie melaniny. Wspomaga zatem naturalne procesy, za które odpowiada hormon produkowany w przysadce mózgowej. Krótko ujmując stymuluje on melanocyty, czyli komórki barwnikowe skóry, aby generowały jeszcze większe ilości pigmentu – melaniny. Dzięki jego aktywnemu działaniu zyskujemy ciemniejszą barwę skóry. Co ważne, produkt ten opiera się na zestawieniu sprawdzonych środków. Jest atestowany i certyfikowany, zatem całkowicie bezpieczny.

Melanotan II – stosowanie

Melanotan II, jako prosty produkt do opalania może stosować każdy, niezależnie od płci. Podaje się  go podskórnie, czyli wstrzykuje w warstwę tłuszczową tkanki wokół pępka. Zabieg należy powtórzyć kilkakrotnie – średnio około 10 aplikacji. Najlepiej do pierwszych widocznych efektów zabieg powtarzać codziennie, by w końcu proces mógł być rzadszy i służyć wyłącznie utrzymaniu opalenizny. Sam produkt jest bardzo bezpieczny. Jakiekolwiek skutki uboczne, nie powinny być groźne i raczej ich przyczyną będzie ewentualna, nieprawidłowa aplikacja. Dlatego, przy tym zabiegu szczególnie trzeba pamiętać o zachowaniu higieny i jednorazowym wykorzystywaniu strzykawki.

Melanotan II – efekty

Innowacyjny kosmetyk, jakim jest Melanotan II, ucieszy każdego, kto z jakiś przyczyn nie może korzystać z kąpieli słonecznych, solarium, czy balsamów brązujących. Dedykowany jest bowiem, dla każdego, również dla tych, którzy musieli liczyć się ze swoimi ograniczeniami, a chcą cieszyć się ładną, brązową opalenizną. Na widoczne efekty można liczyć, już po zaledwie tygodniu od rozpoczęcia procesu aplikowania Melanotanu II. Co, ważne sami decydujemy o intensywności opalenizny: czy ma być tylko lekka, czy mocniejsza. Wszystko dzięki temu, że kiedy chcemy możemy uzupełnić zastrzyki z Melanotanu, aby utrzymać pożądany poziom opalenizny. Jednocześnie mamy pewność, że zyskany efekt, będzie naturalny i nie przysporzy niepożądanych, czy też niebezpiecznych skutków.