Kolorowe skarpetki – to mój pomysł na poprawę humoru

Spoglądając za okno mam wrażenie, że pogoda pomyliła pory roku. Lato powinno być upalne, słoneczne i pełne humoru – tymczasem many piękną jesienną aurę. Nic dziwnego, że wielu moich znajomych nie ma humoru (w tym także ja). Staram się radzić sobie z tą sytuacją, szukam ciekawych lektur i korzystam z każdego promienia słonecznego, jaki wyłoni się zza deszczowych chmur.

Jak kolorowe skarpetki mogą poprawić humor?

W końcu postanowiłam coś z tym zrobić – skoro pogoda nie dopisuje, czas znaleźć lekarstwo na poprawę humoru. Nie uwierzycie, co pewnego popołudnia podczas surfowania w sieci znalazłam wraz z koleżanką. To kolorowe skarpetki – z różnymi śmiesznymi wzorami i napisami. Z początku myślałyśmy, że to żart, jednak okazało się, że zdjęcie kolorowych skarpetek, które znaleźliśmy na jednym z humorystycznych portali prowadziło do sklepu soxnite.com.

Szybko zapoznałyśmy się z ofertą i zamówiłyśmy kilka par do testów. Po kilku dniach kurier zapukał pod moje drzwi z niepozorną paczką. Zaprosiłam znajomą i uroczyście zabrałyśmy się za otwieranie pakunku. Już po wyjęciu pierwszej pary z podobizną kota pokładałyśmy się ze śmiechu. Jednak to był dopiero początek zabawy – szybko założyłyśmy kolorowe skarpetki i urządziłyśmy teatr stóp – zabawa była przednia.

Kilka dni później wpadłyśmy na pomysł, aby na weekend zaprosić większe grono znajomych – zamówiłyśmy więcej kolorowych i zabawnych par skarpet dla każdego. Na szczęście sklep posiada duży wybór skarpetek zarówno dla dzieci, jak i kobiet oraz mężczyzn – z wyborem nie było problemu (może prócz wzorów, bo tych jest naprawdę dużo). Znajomi w pierwszej chwili patrzyli na nas, jakbyśmy były pod wpływem mocnych trunków, jednak szybko zrozumieli, jak wiele frajdy dają takie skarpetki. Pomysł okazał się trafiony w dziesiątkę – cały wieczór odgrywaliśmy skarpetkowy teatr, śmiejąc się i żartując. Do dzisiaj znajomi wspominają tą imprezę i już nie mogą się doczekać, kiedy znowu urządzimy podobną atrakcję.

Jak widać zwykłe skarpetki w niezwykłym wydaniu mogą być humorystycznym lekiem na niepogodę i zły humor!