Jak moje dłonie stały się piękną wizytówką?

Jest to jedna z tych przyjemności, na którą prawie każda może, nawet powinna sobie pozwolić: profesjonalne manicure. Pięknie wykończone dłonie są równocześnie wykończeniem wyglądu – zawsze o tym wiedziałam, ale dopiero ostatnio zdecydowałam się na hybrydy. Jak się okazuje to był dobry pomysł.

Dla wszystkich, którzy nie do końca orientują się w temacie: w zasadzie jak sama nazwa wskazuje jest to unikatowe połączenie różnego rodzaju lakierów używanych w zabiegach kosmetycznych. Zawiera najlepsze cechy – co przekłada się na trwałość i oczywiście piękny wygląd takich paznokci. Lakiery hybrydowe to nowy i opatentowany produkt. Jest to hybryda, czyli połowa tradycyjnego lakieru do paznokci, a połowa żelu. Jest utwardzany przez promieniowanie UV, podobnie jak żele.

Już po tygodniu noszenia hybrydów zauważyłam sporo zalet takich paznokci:

  • To bardzo mocny wybór, który zapewnia zarówno elastyczność, jak i trwałość.
  • Podoba mi się ich naturalny wygląd połączony z połyskiem związanym z użyciem fajnych lakierów.

Poza tym dowiedziałam, się od swojej kosmetyczki, iż stosowana przez nią technika usuwania hybrydów nie pozostawia suchych, cienkich lub zniszczonych paznokci – co bardzo mnie cieszy. Najtrudniej było mi wybrać kolor lakieru – moja kosmetyczka miała tak piękną i bogatą paletę do wyboru. Z ciekawości zapytałam ją skąd je ma, bo mam ochotę zobaczyć je wszystkie. Podzielę się z wami tą wiedzą – może też skorzystacie? Lakiery hybrydowe, których używa moja kosmetyczka są z http://ekosmetykowo.pl/hybrydowy-lakier-do-paznokci. Zobaczycie same jak piękne kolory można tam znaleźć!

Najlepsze jest to, że – można je z łatwością zrobić sobie samej w domu. Ja jestem chyba na to zbyt leniwa i wolę chodzić do mojej kosmetyczki, ale jeśli wy jesteście chętne szybko podzielę się z wami kilkoma informacjami na ten temat, które uzyskałam w salonie.

Jak nałożyć lakier hybrydowy (w skrócie)?

Zabezpiecz naturalną płytkę paznokcia bazą hybrydową i do dzieła. Lakieru możesz tez użyć na żele bądź akryle. Dla pełnego krycia wystarczy nałożyć dwie równomierne warstwy. Oczywiście dla wykończenia efektu potrzebna będzie lampa LED, ale żeby utwardzić te lakiery wystarczy tylko pół minuty. Jednak w zależności od tego jak mocną lampę posiadacie już sam czas polimeryzacji może się nieco wydłużyć. Wracając jeszcze do samych lakierów zapomniałam wspomnieć iż można je ze sobą śmiało mieszać, łączyć czy swobodnie sobie nimi zdobić płytkę. Końcowy efekt? Przy odrobinie wprawy – na pewno „wow”! Mimo wszystko ja jednak pójdę do kosmetyczki:).