Co to są perfumetki?

Wszystkie dobrze wiemy, iż oryginalne perfumy mogą być bardzo kosztowne. No i jest jeszcze taka opcja, iż można zawsze wydać naprawdę mnóstwo pieniędzy na butelkę zapachu, który spodoba się w domu towarowym, ale po dwóch czy trzech dniach używania nierzadko okazuje się, że tak naprawdę w ogóle się nam nie podoba – pewnie tak miałaś nie raz. Ja też. Jest to bardzo frustrujące doświadczenie. Ale całe szczęście dla nas wszystkich są perfumetki! Próbki perfum w małych rozmiarach – bowiem tym właśnie są tak zwane perfumetki są idealnym rozwiązaniem przed zakupem dużej butelki wybranego zapachu. Są też różne sposoby na to, aby uzyskać zupełnie darmowe lub niedrogie próbki perfum, oszczędzając przed tym poczucie wyżej wspomnianej frustracji.

Zawsze można zapytać o próbki w sklepach! Jak to zrobić?

Zwyczajnie zapytać osobiście. Wiele perfumerii rozdaje bezpłatne próbki perfum. Jeśli sklep nie zawiera próbek konkretnego perfum, który nas szczególnie interesuje, nic straconego. Może dzięki temu, że zaproponują ci inną perfumetkę odkryjesz jeszcze piękniejszy zapach? Nie wszędzie jest to możliwe, ale nic nie szkodzi się zapytać! Zawsze warto poprosić o kilka próbek perfum. Większość domów towarowych z przyjemnością spełnia Twoje wymagania. Udostępnianie bezpłatnych próbek przy zakupie jest dość standardową praktyką w perfumeria, ponieważ liczą na to, że do nich wrócisz i kupisz oryginalną butelkę wybranych wcześniej perfum.

Zawsze też możesz zakupić kilka próbek online w dobrej cenie. Wystarczy odwiedzić specjalnie temu poświęcony strony czy też nawet odwiedzając witrynę producenta perfum. Czasem taka firma rozdaje bezpłatne lub naprawdę tanie perfumetki za pośrednictwem własnego sklepu internetowego jak robi to perfumeria w której jestem testerką (e-happiness.pl). Jeśli nie widzisz ogłoszeń o próbkach na stronie głównej, poszukaj karty w menu i poproś o próbki bezpośrednio od producenta perfum.

Perfumetki to fantastyczna sprawa, polecam ją wszystkim moim koleżankom – dlatego w dzisiejszym wpisie postarałam się swoją wiedzą na ten temat podzielić także na blogu.

Zapisz