Swoje wakacje organizuje z Agama Sport

Jak tam – macie już zaplanowany urlop? Ja tak – już wkrótce:). Długo myślałam nad tym, gdzie wybrać się w tym roku – ale… skończyło się na tym, iż kolejny raz postawię na ofertę AGAMA. To firma zajmująca się organizacją obozów i półkolonii w Krakowie dla całych rodzin! W zeszłym roku podchodziłam trochę sceptycznie do tego pomysłu mojej mamy, by zabrać się tam z całą rodziną (no bo przecież na kolonie jeżdżą tylko maluchy), ale całe szczęście dałam się namówić i nie żałuje. Poniżej, pokrótce nieco wam przybliżę co z tego wynikło i kto wie, być może w tym roku z kimś z Was będę miała szansę spotkać się na jednym z tych obozów?

Przede wszystkim polecam te obozy dla rodzin z dziećmi, bo w istocie pozwalają one najmłodszym uczestnikom solidnie rozwinąć wiele cech i umiejętności. Na pewno warto wymienić oczywistą samodzielność czy zaradność, ale oprócz tego uczymy się współpracy, komunikatywności. To fantastyczne miejsce na budowanie bliskich relacji z bliskimi, ale też nowo poznanymi osobami.

Dlaczego właśnie AGAMA?

Od początku podobało mi się to, iż obozy przez nich organizowane mają iście sportowy charakter, a jak wiadomo – kocham aktywność. Całość prowadzą z pasją i zaangażowaniem – o przebieg obozu cały czas dbają wyspecjalizowani fachowcy w tym temacie. Właściwie na obozie z Agama każdy jeden dzień – to dzień pełen przygód, są tam liczne zabawy i niespodzianki. Dla młodych, dla starczych, dla każdego. Rodzice mogą spokojnie odpocząć, bo nad bezpieczeństwem ich pociech czuwa wykwalifikowana kadra.

W tym roku wybieram się na organizowany przez Agamę obóz przygodowo survivalowy. Będą Żagle, będzie jezioro i jestem przekonana iż będzie fantastycznie. Tym bardziej, że cena naprawdę nie jest wygórowana, a program, trasa i detale naprawdę obiecujące. Zatem, jeśli ktoś z was nie ma jeszcze pomysłu na fajne spędzenie urlopu – to mam nadzieję, ze trochę pomogłam. Co jak co, ale wczasy zorganizowane  przez Agamę to naprawdę bardzo fajny wybór. Polecam każdemu spragnionemu przygód, bez względu na wiek!

Jedna opinia z “Swoje wakacje organizuje z Agama Sport

  1. Witam wszystkich!
    Muszę się Wam pochwalić bo w tym roku z braku pomysłu na urlop postanowiłem sprawdzić ofertę Agamy Sport. Wpis zobaczyłem na początku lata i początkowo byłem sceptycznie nastawiony aż do czasu mojego urlopu. Takie wakacje w stylu „sportowym” o wiele bardziej mi się spodobały niż leżenie plackiem na plaży po parę godzin dziennie. W zasadzie z Agamą Sport nie było chwili, żeby się nudzić. Organizowali pełno zabaw, gier (oczywiście na sportowo), każdy mógł coś znaleźć dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *